Nayax

Čtečky platebních karet

Nayax je předním poskytovatelem řešení v oblasti bezhotovostních plateb, telemetrie, management a BI pro průmysl automatických prodejních přístrojů. Společnost Nayax byla založena v roce 2005 a nyní je ve více než 35 zemích provozováno více než 65 000 zařízení instalovaných společností. Platforma Nayax zahrnuje patentovaný hardware a software, SIM karty, komunikaci a zúčtování kreditních karet, je připravena fungovat prakticky se všemi prodejními přístroji a byla navržena interně, aby vyhověla vašim potřebám.

Nezávazná poptávka

Technické údaje

Bezhotovostní řešení Nayax nabízí komplexní sadu bezhotovostních možností včetně možností plateb prostřednictvím debetních a kreditních karet, mobilních telefonů, SMS, předplacených karet, karet Monyx, aplikace Monyx a NFC. Možnosti plateb na prodejním místě zahrnují platbu čipovou kartou, bezkontaktní a kartou s magnetickým proužkem. Coby kompletní balíček přijímající prakticky všechny způsoby platby Nayax pracuje s předními globálními zpracovateli plateb, aby mohl nabídnout nejlepší bezhotovostní služby za vysoce konkurenční ceny.

Schopnosti telemetrie Nayax provozovatelům umožňují mít optimální mobilní pokrytí (s využitím multi roamingu), navrhnout si logická upozornění a spravovat zásoby.

Kde nás najdete?

Hostivínská 172
543 71 Hostinné

+420 603 512 447

Kontakt
Nezávazná poptávka zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít