KDO JSME?

Společnost PETR SIXTA – nápojové automaty je již od roku 1994 specialistou na služby spojené s dovozem a přípravou kávy i dalších nápojů na pracovištích svých zákazníků. Realizujeme komplexní návrhy nápojových systémů a dodáváme nápojové a jídelní automaty. Mezi naše spokojené zákazníky patří restaurace, hotely i firmy, které chtějí svým zákazníkům a zaměstnancům poskytnout kvalitní kávu, čaj a další nápoje.

OFICIÁLNÍ DISTRIBUCE 
NÁPOJOVÝCH ŘEŠENÍ NESCAFÉ

Naši zákazníci nejvíce hodnotí pohodlí a jednoduchost přípravy nápojů, včasný a kvalitní servis, dodávku, výběr nápojů a chutí, ale i úsporu svého času a peněz. Těmto požadavkům nejlépe vyhovují nápojová řešení Nescafé. Od roku 2016 jsme preferovaným operátorem firmy Nestlé Professional v České republice.  

Věříme, že i Vám dokážeme poradit při vytváření příjemného pracovního prostředí pro Vaše zaměstnance nebo ohromit Vaše zákazníky kvalitní kávou a nadstandardními službami.

Petr Sixta
majitel společnosti

NESCAFÉ PLAN

Pro chuť a aroma kávy je velice důležitý její původ a způsob, jakým je pěstována.

Firma Nescafé si velice váží práce farmářů v náročných podmínkách a snaží se zjednodušit a zlepšit jejich technologické postupy při pěstování kávy. Díky programu „Nescafé Plan“ získávají tisíce farmářů po celém světě zdarma vědomosti, zkušenosti a technickou Necafé Plan podporu pro pěstování kávy pomocí udržitelných metod, které nezatěžují životní prostředí. 

Nescafé také farmářům poskytuje speciálně vyvinuté sazenice kávy, které lépe odolávají chorobám, rozmarům počasí a pomohou zvýšit výnosnost farmy až o několik desítek %.

Vaše spokojenost s dodávanými produkty a nápojovými řešeními je cílem všech pracovníků Nescafé a pouze káva pěstována s láskou dokáže vyhovět vysokým standardům kvality, na kterých si firma Nescafé dlouhodobě zakládá.

Více než jen férový přístup
k pěstitelům kávy. 

zrnka

PODPORUJEME

Automaty Sixta podporují stolní tenis v Hostinném.

Oddíl TJ Tatran KRPA Hostinné je účastníkem II.ligy mužů ve stolním tenisu - skupina východ. Mezi jeho největší úspěchy patří 4. místo v ročníku 2013-14, účast v osmifinále evropského poháru TT Intercup. Oddíl se také může pochlubit výbornou prací s mládeží, kde mladí hráči obsazují přední příčky v krajských soutěžích jednotlivců a družstev. Účastní se pravidelně také celorepublikových bodovacích turnajů mládeže.

Kde nás najdete?

Hostivínská 172
543 71 Hostinné

+420 603 512 447

Kontakt
Přihlášení zavřít